Netherfield RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yıl; 1750. Yeni bir sezon tüm ihtişamıyla başlıyor! Sen daha yerini almadın mı?

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Kimiz Biz?

+4
Artys Lafayette
Elias Ashmole
Raymond Westmoreland
Victoria Westmoreland
8 posters
YazarMesaj
Victoria Westmoreland
İngiltere Kraliçesi
İngiltere Kraliçesi
Victoria Westmoreland

Kraliyet : İngiltere

Kişi sayfası
RP Puanı:
Kimiz Biz? Left_bar_bleue100/100Kimiz Biz? Empty_bar_bleue  (100/100)

Kimiz Biz? Empty
MesajKonu: Kimiz Biz?   Kimiz Biz? Icon_minitimePtsi Haz. 11, 2012 8:30 pm

Yıllar yıllar önceydi. Tamam, abartmayalım sadece beş yıl önceydi. Dört buçuktan beş. Yine bir RPG sitesiydi, acemiydik, çocuktuk. *duygusal bir ses efekti* Ben, Gizem, Fatma, Tuğçe, Aykut -ve 1,5 yıl sonra aramıza katılan Kebire- daha ilk günden birbirimizi kardeş ilan etmiştik. ( Aslında o zaman buna kanka diyorduk ama, şu an o ergenlik dönemimizi atlattık ) O günden bugüne hiç ayrılmadık. aghajsfk Ne diyorum la ben? Razz

Her neyse canlarım, kızlara kendilerini tanıtmayı bırakarak kendime geçiyorum. Klasik şeylerden bahsedecek olursam; adım Selin. 17 yaşında, İzmir'de yaşayan, bilgisayar bağımlısı bir şahsiyetim. Bilgisayarı bir bıraksam dünyayı bile fethedebilirim ama hayır bunu yapamıyorum. Genelde suratımda bir gülümseme olur, iğrenç esprilerle herkesin kanını dondurabilirim. Tabii bunun yanı sıra içimdeki depresyonik ergeni dizginlemeyi başarıyorum. Ki bu ergen aynı zamanda taş ünlülere geldiğinde büyük bir abazaya da dönüşebiliyor. Hey, kim demiş kızlar abaza olmaz diye? Lütfen, Alexlerin yaşadığı bir dünyada yaşıyoruz! Not: Acı gerçekler aynı dünyada zilyon tane apaçi de var. Ehem her neyse.

Seneye senenin sonunda Mimar Sinan'ı kazanmış olacak bir öğrenci olmayı istiyorum. İstiyorum yani. Hani tabii böyle tembel tembel pc başında otlamakla olmuyor tabii; eh şey, bunun icabına seneye bakacağım. Photosopla uğraşmaya bayılırım, saatlerimi takım yapmakla harcayabilirim. Müzik konusunda tam bir felaket olsam da kalemim oldukça güçlüdür. Yazarım -eh burada olduğuma göre normal- ve çizerim. Ve genel olarak alçak gönüllü biri olsam da konu bu olunca gerçekleri göz ardı etmiyorum. sdfgh

Harry Potter hayatıma anlam katan şey. En değer verdiğim insanları HP sitelerinden tanıdım ben, kimi canımdan öte oldu, kimi kardeşim. Yazmaya da HP temalı rpgler ile başladım. Ardından fanfictionlar geldi. Sanırım 4-5 senedir fanfic-rp yazıyorum. Yazmak hayat felsefem. Ama üşengeç biriyim, kahretsin. 2 günde 15000 kelime yazma kapasitem var *denenmiş onaylanmış* ama çoğunlukla hikayelerim yarımdır. Ve evet bu tembellikle kitap çıkarmayı hayal ediyorum. Ama şimdi kim yazacak o kadar sayfayı? Razz

Kitaptır, sinemadır, müziktir... Hayatın durduğu noktalar bunlar bende. Kitap manyağı olduğum söyleniyor ki bu doğrudur. Bir kitabı elime aldığımda eğer sevdiysem o gün bitiririm. Günlerce kitap okumadan durabilirim ama başladığım kitap o gün bitecek. 1200 küsür sayfalık ZAY'ı sabahın köründen gecenin bir yarısına kadar okuyup bitirmiştim. Karşınızda bir psikopat duruyor sayın seyirciler! JK, kraliçem. Onun dışında 3J -bkz. Julia Quinn, Judith Mcnaught, Julie Garwood- kesinlikle beni alıp götüren yazarlardır. Her kitabına ölürüm. Ve tabii Hunger Games var. Ah.. Kesinlikle ölürüm.

Oyuncu kültürüm geniştir, direk oyşşş diye atılabilirim. Genelde aşk-macera -komedi şeklinde takılsam da *içimdeki duygusal hatun hala yaşıyor, günden güne odun olmaya gitsem dahi* korkunun da yeri ayrıdır.

Müzik dendiğinde Metallica diğer herkesi çarpar böler karakökünü alır, üzerine bir de çarpanlarına ayırır. Tabii Guns N' Roses, Apocalyptica -tam olarak yazmayı becerebilmeyi uzun bir vadede öğrendim ama geç olsun güç olmasın demişler asdfg- Maroon 5, Aerosmith, Linkin Park, James Blunt, Adele, The Fray, The Rasmus, Katy Perry, Jessie J... Filan falan böyle uzar gider. İlk bakışta çok alakasız kişiler gibi görünebilirler ama belirli tarzlar aslında. Metal, rock ve yabancı pop. Ki şarkıcısına göre değişir. Geçen bir arkadaşım sesin inceldiği -ve hayır kesinlikle cırtlamadığı- şarkıları sevdiğim kanaatini getirdi. Doğrudur. Ben de yeni fark ettim.

Biliyorum biliyorum çok konuştum. Ve çoğu kişi bunu okumadı da. Şey, açıkçası ben olsam ben de üşenirdim ama yazması zevkliydi!
    Son olarak Betül'ün beni anlatan capsi;
    Spoiler:
http://netherfieldrpg.yetkin-forum.com
Raymond Westmoreland
İngiltere Kralı
İngiltere Kralı
Raymond Westmoreland

Kişi sayfası
RP Puanı:

Kimiz Biz? Empty
MesajKonu: Geri: Kimiz Biz?   Kimiz Biz? Icon_minitimePtsi Haz. 11, 2012 8:35 pm

İlk paragraftan sonrasını okumadım. işdlfişsdkgiş
Victoria Westmoreland
İngiltere Kraliçesi
İngiltere Kraliçesi
Victoria Westmoreland

Kişi sayfası
RP Puanı:

Kimiz Biz? Empty
MesajKonu: Geri: Kimiz Biz?   Kimiz Biz? Icon_minitimePtsi Haz. 11, 2012 8:36 pm

İlk paragraftan sonrasını kopyala yapıştır yaptım. afshjkaslşf
Raymond Westmoreland
İngiltere Kralı
İngiltere Kralı
Raymond Westmoreland

Kişi sayfası
RP Puanı:

Kimiz Biz? Empty
MesajKonu: Geri: Kimiz Biz?   Kimiz Biz? Icon_minitimePtsi Haz. 11, 2012 8:37 pm

işkasilsşaldillüdasodğpoğaodğp
of Very Happy
Elias Ashmole
Astrolog & Alşimist
Astrolog & Alşimist
Elias Ashmole

Kraliyet : Ben bilim adamıyım jnms.

Kişi sayfası
RP Puanı:

Kimiz Biz? Empty
MesajKonu: Geri: Kimiz Biz?   Kimiz Biz? Icon_minitimeÇarş. Haz. 13, 2012 1:26 pm

Hiçbirini okumadım. Merhaba. Very Happy
http://cookieandmilkshake.tumblr.com/
Victoria Westmoreland
İngiltere Kraliçesi
İngiltere Kraliçesi
Victoria Westmoreland

Kişi sayfası
RP Puanı:

Kimiz Biz? Empty
MesajKonu: Geri: Kimiz Biz?   Kimiz Biz? Icon_minitimeÇarş. Haz. 13, 2012 3:48 pm

Okumana gerek yok zaten bence. En canlı kanlı görmüş gibi sensin. afsghjs -Tuğçe de var gerçi Razz-
Artys Lafayette
Fransız Kraliyet Ressamı
Fransız Kraliyet Ressamı
Artys Lafayette

Kraliyet : Fransa

Kimiz Biz? Empty
MesajKonu: Geri: Kimiz Biz?   Kimiz Biz? Icon_minitimeÇarş. Haz. 13, 2012 4:39 pm

Hayır, ben gördüm. En çok çok çok çok! Tamam mı?
Ama okumayacağım yine de.
http://cookieandmilkshake.tumblr.com/
Aldrich Sauveterre
Fransa Kralı
Fransa Kralı
Aldrich Sauveterre

Kraliyet : Fransa.

Kişi sayfası
RP Puanı:

Kimiz Biz? Empty
MesajKonu: Geri: Kimiz Biz?   Kimiz Biz? Icon_minitimeÇarş. Haz. 13, 2012 7:06 pm

Üşenmeden okuyan bir ben miyim? Razz
Edmund Westmoreland
Veliaht Prens
Veliaht Prens
Edmund Westmoreland

Kişi sayfası
RP Puanı:

Kimiz Biz? Empty
MesajKonu: Geri: Kimiz Biz?   Kimiz Biz? Icon_minitimeÇarş. Haz. 13, 2012 7:19 pm

yalnız nedense "biz kim miyiz? biz üç silahşörleriz!" diyesim geldi. üüsğpfüğaspfüğüsdp
Krystelle Bartoloměj
Lady
Lady
Krystelle Bartoloměj

Kraliyet : İngiltere.

Kimiz Biz? Empty
MesajKonu: Geri: Kimiz Biz?   Kimiz Biz? Icon_minitimeÇarş. Haz. 13, 2012 7:29 pm

Ah Aykut'um bebeğim canııııım. Burkay bok ye, Aykut varken sana laf düşmez. asfhjasf
Ayrıca bence biz 7 cüceyiz diyeceğim ama pek cüce olduğumuz söylenemez çoğumuzun boyu uzun asfghj
Eulàlia Oswald
Lady
Lady
Eulàlia Oswald

Kraliyet : İngiliz

Kişi sayfası
RP Puanı:
Kimiz Biz? Left_bar_bleue98/100Kimiz Biz? Empty_bar_bleue  (98/100)

Kimiz Biz? Empty
MesajKonu: Geri: Kimiz Biz?   Kimiz Biz? Icon_minitimeÇarş. Haz. 13, 2012 7:31 pm

Selin asddsfgds Biz... biz... biz bunca zamandır ayrı yataklarda birbirimize sarılarak uyumuşuzasdfgd Tamam öldüreceğim kendimi @.@
Ehm ne diyordum ben? Evet. Bir kısıma kadar dedim, bizi copy-paste yapmışlar bu dünyaya diye. Gerçi bozdu sonra bir yerden sonra ama neyse. Hehe sen git önümüzdeki sene mimar sinana, sonraki sene ben yanındayım.
Krystelle Bartoloměj
Lady
Lady
Krystelle Bartoloměj

Kraliyet : İngiltere.

Kimiz Biz? Empty
MesajKonu: Geri: Kimiz Biz?   Kimiz Biz? Icon_minitimeÇarş. Haz. 13, 2012 8:15 pm

Aahhahahahah ay yarıldım. Yerim lan bizi, yalnız belliydi zaten bizim birbirimize benzediğimiz. <3 Ayrıca Mimar Sinan rulaaz, birlikte yıkarız lan orayı. asdfgh

Kimiz Biz?
1 sayfadaki 1 sayfası