Netherfield RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yıl; 1750. Yeni bir sezon tüm ihtişamıyla başlıyor! Sen daha yerini almadın mı?

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Site Rehberi | İzlemeniz Gereken Adımlar

YazarMesaj
Victoria Westmoreland
İngiltere Kraliçesi
İngiltere Kraliçesi
Victoria Westmoreland

Kraliyet : İngiltere

Kişi sayfası
RP Puanı:
Site Rehberi | İzlemeniz Gereken Adımlar Left_bar_bleue100/100Site Rehberi | İzlemeniz Gereken Adımlar Empty_bar_bleue  (100/100)

Site Rehberi | İzlemeniz Gereken Adımlar Empty
MesajKonu: Site Rehberi | İzlemeniz Gereken Adımlar   Site Rehberi | İzlemeniz Gereken Adımlar Icon_minitimeC.tesi Haz. 09, 2012 8:06 am

Öncelikle Netherfield RPG'ye hoşgeldiniz, burada sitemizde sosyeteye katılabilmek için geçerli adımları teker teker anlatacağım. Eğer anlaşılmayan bir yer olursa, bana ya da diğer yöneticilere mesaj yoluyla sorularınızı sorabilirsiniz.

Adım 1; RP Puanlama Bölümüne karakterinizin puanını oluşturacak olan herhangi bir RP bırakabilirsiniz. Çalıntı rol oyunları kesinlikle ban cezası ile cezalandırılır, bu yüzden kendi rol oyunlarınızın kanıtlanabilir olmasına dikkat ediniz.

Adım 2; Kendinize bir unvan ya da meslek seçmelisiniz. Soyluluk unvanları 80 puandan başlayıp, dereceye göre artmaktadır. Eğer bir unvan sahibi insanın çocuğu olmak istiyorsanız soylu alımlarına başvurabilirsiniz. Ancak sadece aile reisi ve onun eşine bu unvanlar verilirken, çocukları lord ve lady olacaktır.Eğer soylu olmak istemiyorsanız kendinize uygun herhangi bir meslek seçebilirsiniz. Burada serbest meslek, sanatçı, din adamı gibi rütbeleri elde edebilirsiniz.

Adım 3; Ünlü zamanı! Rütbe başvurunuzu yaptıktan sonra sıra ünlü seçmekte. Listede ismi olmayan ( *işaretli ünlüler alınamaz) veya ünlü devralma koşullarına uyan herhangi bir ünlüyü alabilirsiniz.

Adım 4; Zorunlu olmamakla beraber erkek veya kadınlar kendilerine at alabilirler. Ancak silah alımları yalnızca erkekler ve kadın şövalyeler içindir. Genellikle soyluların atları ve faytonları vardır.

Adım 5; Artık bir rütbeniz ve ünlünüz var. İsterseniz kendinize RP İlanları kısmından arkadaş arayabilir, isterseniz rol oyunlarınıza başlayabilirsiniz.
    Keyifli Rol Oyunları!
http://netherfieldrpg.yetkin-forum.com

Site Rehberi | İzlemeniz Gereken Adımlar
1 sayfadaki 1 sayfası