Netherfield RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yıl; 1750. Yeni bir sezon tüm ihtişamıyla başlıyor! Sen daha yerini almadın mı?

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Aykut.

3 posters
YazarMesaj
Aldrich Sauveterre
Fransa Kralı
Fransa Kralı
Aldrich Sauveterre

Kraliyet : Fransa.

Kişi sayfası
RP Puanı:
Aykut. Left_bar_bleue100/100Aykut. Empty_bar_bleue  (100/100)

Aykut. Empty
MesajKonu: Aykut.   Aykut. Icon_minitimeÇarş. Haz. 13, 2012 8:16 pm

Ben Aykut, bir çok lakap değiştirdim -bkz. Numb, Mars vs.- ama en şu sıralar Seth olarak meydanlardayız. 15 yaşındayım. Samsun'da oturuyorum. Fenerbahçe'liyim. 3 senedir RPG yapıyorum..

Harry Potter, resmen benim tüm hayatım diyebilirim. Koyu bir Slytherin'liyim. Favori karakterlerim; Luna, Draco, Pansy, Bella, Tom, Severus, Narcissa. Kitap okumaya bayılırım, Açlık Oyunları, Vampir Akademisi, Ulysse Moore, Vampir Günlükleri, Güneyli Vampir Serisi, Kane Günceleri, Olimpos Kahramanları, Gregor, LOTR ve tabii ki GoT.

Imm, rock dinlerim. Linkin Park, Green Day, The Rasmus, My Chemical Romance, Three Days Grace, Three Doors Down, Within Temptation, Paramore, Ministry of Magic, All Caps, Muse The Wanted, Maroon 5, System of a Down, LENKA, The Beatles, ADELE bla. bla. bla. en çok dinlediğim grup ve şarkıcılar.

Dizilerime son zamanlarda pek zaman ayıramadım ama tam bir dizi manyağı bir kişiliğe sahibim. Merlin, Supernatural, The Vampire Diaries, Kyle XY, Suits, Doctor Who, Chuck, Game of Thrones -aslında GoT'da daha yarım sezon izleyebildim ama 3 kitabı da okudum-.

Mitoloji'yi severim. Özellikle Mısır ve Roma mitolojilerini. Lakabımdan da anlaşıldığı gibi Seth en sevdiğim tanrı. Ayrıca Roma'nın savaş tanrısı Mars favorilerim arasında.

Ve şimdi aşklarıma gelelim; Whitney Milam, Katie McGrath, Kristina Horner, Eva Green, Sarah Rafferty, Sara Canning, Yvonne Strahovski, Anne Hathaway, Emma Watson, Mekenna Melvin, Rachel Bilson, Kaya Scodelario, Lauren Cohan, Zooey Deschanel hepsine aşığım ben. Razz

Günümün uyumak dışında yarısı basketbolla geçer. Bazen derslere bile girmeyip basketbol oynarım. O konuda da biraz deliyimdir. Eh, favori takımın diye soracak olursanız Boston Celtics derim. Razz

Oha! Çok uzun yazmışım -aslına yazmadım kopyala-yapıştır-düzenle yaptım ama pot kırmaya gerek yok Very Happy- Benden bu kadar. Sorunuz olursa buyrun efen'm.
Edmund Westmoreland
Veliaht Prens
Veliaht Prens
Edmund Westmoreland

Kraliyet : İngiltere

Kişi sayfası
RP Puanı:
Aykut. Left_bar_bleue100/100Aykut. Empty_bar_bleue  (100/100)

Aykut. Empty
MesajKonu: Geri: Aykut.   Aykut. Icon_minitimeÇarş. Haz. 13, 2012 8:21 pm

ANEN GURBANEY SAĞA.
Krystelle Bartoloměj
Lady
Lady
Krystelle Bartoloměj

Kraliyet : İngiltere.

Aykut. Empty
MesajKonu: Geri: Aykut.   Aykut. Icon_minitimeÇarş. Haz. 13, 2012 8:32 pm

Hayır çocuk sen benim kuzenim değil ikizimsin. Ki biz bunu zaten biliyoruz lölölö. Seni benden çok sevebilen varsa önüme çıksın -anneannem istisna asfghjkasl- öldüreceğim. <3

Aykut.
1 sayfadaki 1 sayfası