Netherfield RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yıl; 1750. Yeni bir sezon tüm ihtişamıyla başlıyor! Sen daha yerini almadın mı?

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Oswald, Jacqueliny

+2
Fredrik Maurëll
Jacqueliny Oswald
6 posters
YazarMesaj
Jacqueliny Oswald
Lady
Lady
Jacqueliny Oswald

Kraliyet : İngiltere

Kişi sayfası
RP Puanı:
Oswald, Jacqueliny Left_bar_bleue100/100Oswald, Jacqueliny Empty_bar_bleue  (100/100)

Oswald, Jacqueliny Empty
MesajKonu: Oswald, Jacqueliny   Oswald, Jacqueliny Icon_minitimeSalı Haz. 12, 2012 12:57 pm

Oswald, Jacqueliny Tumblr_m5dvw6YJv61qzjs8go1_500

Oswald ailesinin en büyük kızı. Hayatta başarılı olabilmesinin, zengin ve nüfuzlu bir koca bulmaktan geçtiği senelerdir ona dayatılmasına rağmen, bu konuda çok katı fikirlere sahip. Her sezon en güzel elbiselerini giyip, değerli takılar takarak balolarda boy gösteriyor. Fakat sadece o kadar. Bu zamana kadar yüreğini kıpır kıpır eden kimseyi bulamadığı için reddettiği soylulardan uzun bir liste çıkarılabilir. Yaşı itabariyle kendisinden küçük kızlar tarafından evde kalmış olarak tanımlanıyor. Çok aşık olmadan ve karşısındakinin buna değdiğine emin olmadan kesinlikle evlenmeyi planlamıyor. En belirgin özelliği sivri dili ve lafını sakınmayışı. Bu sebeple oğlan anneleri onu listelerinin en altında tutuyor. Genelde cana yakın ve sevecen birisi. Kendi yaşıtı kızlarla gayet iyi anlaşıyor.

Bu kızımızın aradıklarına gelirsek;
    -Bir erkek en yakın arkadaş. Geçmişte aralarında bir şey olmuş, seneler önce evlenmelerine kesin gözüyle bakılmış fakat arkadaşlıkları galip gelmiş. Birbirlerine psikopat derecede bağlılar.
    -Halktan bir kız arkadaş. Çocukluklarından beri gizli gizli görüşüp, birbirleriyle kitap alışverişi yapıyorlar.
    -Düşman. Jac'in sivri dilinden sürekli nasibini almış fakat kendisi asla altta kalmamış, dişli birisi.
    -Kızımızın gönlünü çalacak birisi de lazım. Eğer o konu da bir kurgunuz varsa benimle paylaşabilirsiniz.
    -Diğer özel kurgulara da açığım.

En son Jacqueliny Oswald tarafından Salı Haz. 12, 2012 1:40 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Fredrik Maurëll
İskoçya Kralı
İskoçya Kralı
Fredrik Maurëll

Kraliyet : İskoçya

Kişi sayfası
RP Puanı:
Oswald, Jacqueliny Left_bar_bleue100/100Oswald, Jacqueliny Empty_bar_bleue  (100/100)

Oswald, Jacqueliny Empty
MesajKonu: Geri: Oswald, Jacqueliny   Oswald, Jacqueliny Icon_minitimeSalı Haz. 12, 2012 1:06 pm

Eliseo ile en yakın arkadaş? *-*
Isaac Richardson
Lord
Lord
Isaac Richardson

Oswald, Jacqueliny Empty
MesajKonu: Geri: Oswald, Jacqueliny   Oswald, Jacqueliny Icon_minitimeSalı Haz. 12, 2012 11:42 pm

Tamamdır kuzucum. Bu arada kendime de kurgu bırakayım. Isaac'e kök söktürebilen tek kadın. En yakın arkadaşı.
Eulàlia Oswald
Lady
Lady
Eulàlia Oswald

Kraliyet : İngiliz

Kişi sayfası
RP Puanı:
Oswald, Jacqueliny Left_bar_bleue98/100Oswald, Jacqueliny Empty_bar_bleue  (98/100)

Oswald, Jacqueliny Empty
MesajKonu: Geri: Oswald, Jacqueliny   Oswald, Jacqueliny Icon_minitimeÇarş. Haz. 13, 2012 8:05 pm

Ablama geldim asdfgfdfsg
Saçma bir girişti, kabul. Şimdi, ben Marcella'nın sırf ailesinin değil insanlarında pek takmadığı ikiz kardeşi oluyorum. Küçükken kekeleme sorunlarım olduğu için ve biraz fazla saldırgan olduğum için ne sosyete seviyor beni ne kardeşim. @.@ Öyle de acılı bir çocuğum. Emrah kaşı oluştu yüzümde bak şimdi istemeden. Yapılarımız aç buçuk uyuyor o yüzden en azından sen sev beni. Sonra ne diyecektim? Hah balo. Kimse beni baloya götürmediği için rp'sinde kendime hasta kurgusu uygun buldum @.@ Ama sonradan dalacağım tabii bir şekilde. Arkamı toplayacak bir ablaya ihtiyacım da var o durumda. Hehe resmen yüklendim sana.
Edmund Westmoreland
Veliaht Prens
Veliaht Prens
Edmund Westmoreland

Kişi sayfası
RP Puanı:

Oswald, Jacqueliny Empty
MesajKonu: Geri: Oswald, Jacqueliny   Oswald, Jacqueliny Icon_minitimeÇarş. Haz. 13, 2012 8:14 pm

Benim Jessemaine'nin arkadaşı olabilirsin, zira kendisi yaşadığı sıkıntılardan dolayı dışlandı biraz. *-* -yalnız çok acılıyız ha-
Krystelle Bartoloměj
Lady
Lady
Krystelle Bartoloměj

Kraliyet : İngiltere.

Oswald, Jacqueliny Empty
MesajKonu: Geri: Oswald, Jacqueliny   Oswald, Jacqueliny Icon_minitimeÇarş. Haz. 13, 2012 8:38 pm

Marcella ise hep bitch hep bitch. Ulan hepinize çektirtiyor hatun sdfghjakfls
Edmund Westmoreland
Veliaht Prens
Veliaht Prens
Edmund Westmoreland

Kişi sayfası
RP Puanı:

Oswald, Jacqueliny Empty
MesajKonu: Geri: Oswald, Jacqueliny   Oswald, Jacqueliny Icon_minitimePerş. Haz. 14, 2012 7:24 am

Veliaht prens olarak kendisini onaylamıyor, düzenleyeceğim balo veya nişan törenlerine çağırmamayı düşünüyorum efem.

Oswald, Jacqueliny
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Oswald, Marcella.
» Oswald, Aurélien.